x

Elinizdeki eski eşyaları değerinde fiyatlarla satarak gönül rahatlığıyla hem kazanmanın, hem de emin ellerde olduğunu bilmenin mutluluğunu yaşamak isteyebilirsiniz. Bizlerle iletişime geçerek satmak istediğiniz eşyaların çeşitlerini belirtebilirsiniz. Sitelerimiz plaklarınızı inceleyerek antika değerinde olması halinde satın almaktadır. Her ürünün eski dönemlere ait olması mutlaka antika olacağı anlamına gelmemektedir. Bu nedenle plaklarınızın eski olmaması, halen kullanılır olması ve kendi alanında bazı özelliklerine göre değerlendirilmesi neticesinde antika olup olmadığının yanıtı verilecektir.

Sizler de eski veya yeni olmasına bakılmaksızın, elinizdeki plakların değerlendirilmesini ve en iyi fiyatlarla satın alınmasını istiyorsanız, mutlaka bizlerle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Elinizden çıkarmak istediğiniz ürünlerin çöpe gitmemesi ve ucuz fiyatlarla satın alınmaması için firmalarımızla iletişime geçebilirsiniz. İnternet üzerinden online olarak veya doğrudan firmalarımıza gelerek yüz yüze yapacağınız görüşmelerde ürünlerinizle ilgili detaylı bilgileri duyabilirsiniz.

En iyi fiyat araştırmasını yaptığınızda, eski plak alan yerler arasında bulunan firmalarımız sizleri memnun edecek rakamları teklif edecektir. Müzik zevkinizi en iyi şekilde yansıttığını düşündüğünüz ve geçmişten günümüze kadar sesi kulaklarımızdan gitmeyen ünlü sanatçılara ait plakların, başkaları tarafından da dinlenmesi için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Taş Plak Alan Yerler

Dolandırılma riskinizi yok edecek olan ekiplerimiz sayesinde değerli ürünlerinizin en iyi fiyatlarla satın alınacağını görebileceksiniz. Eski plak alan yerler arasında sizleri mutlu edecek hizmetleri sunan ve başka bir adres aramanıza gerek duymamanız için en iyi yaklaşımları sergileyen ekiplerimizle iletişime geçmeniz en doğru adım olacaktır.

Antika eşyalarda ve plaklarda koleksiyonlara sahip olanların, bunları değerlendirmek istediklerinde ilk olarak aradıkları adreslerden birisi olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Hayatınıza renk, romantizm, duygusallık ve değer katan tüm ürünlerinizi evlerinizden almaktayız. Fiyatlarını peşin peşin ödeyip aldığımız ürünleriniz sayesinde maddi anlamda sıkıntılarınızı hafifletiyoruz

Sitelerimizde inceleyeceğiniz antika ürünler arasında yer alan plakların alıcılarına ulaştırılmasında titizlikle hareket ettiğimizi görebileceksiniz. Yarım asırdan fazla geçmişe sahip olan ürünler sayesinde halen aynı hisleri yaşayabilirsiniz. Sizleri mutlu edecek içeriklere, seslere ve müziklere sahip olan taş plakların alım ve satım işlemlerinde kusursuzca sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz.