x

Sizlere pek çok faydası olan ve hem eğitiminiz, hem de kişisel gelişiminiz için etkileyici içeriklere sahip kitapları artık satmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Eski kitap alım satımı için profesyonel hizmetleri sizlerle buluşturuyoruz. Edebiyat, roman, tarih, saat, tıp, hukuk, çocuk kitapları ve dergi koleksiyonlarını hızla bulmanız için sizlere destek olmaktayız. Adreslerimize kadar gelerek veya internet üzerinden bizlere ulaşarak kitaplarınızın görsellerini paylaşabilirsiniz. Sizler için kitaplarınızın antika olup olmadığını bazı kriterlerine göre değerlendiriyoruz. Hangi yıl basıldığından, el yazması veya dijital ortamda hazırlanmasına kadar pek çok faktörlere göre bazı fiyatları belirlemekteyiz. Bu sayede anlaşmalara varılması durumunda, evinize kadar gelerek kitap koleksiyonlarını özenli bir şekilde alıyoruz. Fiyatları peşin olarak ödememiz, maddi güçlüklerinizi aşmanızı sağlayacaktır.

Paraya ihtiyacınız olduğunda bizlerle iletişime geçmenizin, elinizdeki kitapları satarak para kazanmanızı sağlayacak bir yöntemi keşfetmenize olanak vereceğini söyleyebiliriz. Bu durumda sizler de en zor şekilde hazırlanan eserlere sahip olabilirsiniz. Kitap almak istediğinizde ikinci el kitap alım satımı için bizleri arayabilirsiniz. Hem İstanbul’dan, hem de çeşitli il ve ilçelerde bu hizmetlere ulaşmanızı sağlamaktayız. Güven duyulan firmalardan birisi olarak bizlere kolaylıkla ulaşmanız için büyük fırsatları sunuyoruz.

Özel Kitap Koleksiyonlarınızı Oluşturun

Elle yazılmış kitaplara öncelik veren ekiplerimiz, ikinci el kitaplarınızı ve en özel koleksiyonlarınızı değerlendirmenizi sağlamaktadır. Evlerinizden kitapları alarak, sizlere yapacakları ödemelerle büyük avantajları elde etmenize olanak vermektedir. Diğer yandan hiç okumadığı kitapları arayanların en özel koleksiyonlarını oluşturmalarına olanak veriyoruz. Evlerinizin bir köşesinde en dekoratif ve farklı hazırlıkları yapmak için bizleri ziyaret edebilirsiniz. Görselliği kadar, içeriğine de önem vererek satın almak isteyeceğiniz eski kitaplar için bizleri ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Eski kitap alım satımında felsefe kitaplarını, tarih ve edebiyat dalında kitapları veya yabancı dilde el yazması ve eski kitapları almak istediğinizde öncelikle bizlerden fiyatları almanızı öneriyoruz. Kütüphanelerinizi hızla oluşturmanız için özenle seçtiğimiz kitapları firmalarımız üzerinden satışa sunuyoruz. Kitap alım satımı için güvenilir ve uygun fiyatlı adresleri aradığınızda bizleri arayabilirsiniz. Sitelerimizde sergilediğimiz kitaplara ulaşabilir ve her semtten bizlere ulaşarak kitap alım satımlarını gerçekleştirebilirsiniz.